Webinář: Jak expandovat do Malajsie a získat mentoring s programem EU-MyStartup Hub – 9.5. od 10:00 hod

Ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Kuala Lumpur a malajsijskou agenturou Malaysian Research Accelerator for Technology and Innovation (MRANTI) si Vás dovolujeme pozvat na exkluzivní webinář, který proběhne v pondělí 9.5.2022 od 10:00 hod.

V rámci akce MRANTI Vám manažer náboru talentů představí malajsijský program EU-MyStartup Hub (EU-MSH) na podporu evropských startupů. Program EU-MSH je určen startupům v různé fázi vývoje.

V průběhu webináře se dozvíte, proč pro svou expanzi zvolit právě Malajsii, jaké jsou podmínky účasti v programu a jak v něm uspět.

V rámci programu získáte:

  • 30 dní mentoringu (vzdálená podpora a mentoring, asistence při přípravě 2 virtuálních obchodních jednání s potenciálním partnerem nebo klienty v Malajsii)
  • Asistence při jednáních na úřadech (založení firmy, licence, visa/pas, právní poradenství, pronájem kanceláře, bankovní účty)
  • Pomoc při vyhledávání a náboru místních talentů, spolehlivý a nákladově efektivní náborový mechanismus
  • Networking – místní obchodní partneři, firmy a mentoři
  • Business development – virtualní i osobní obchodní jednání s potenciálními lokálními partnery, dodavateli, distributory a klienty

Více informací naleznete ZDE.

Webinář proběhne v angličtině.

V případě Vašeho zájmu nám napište email na daniela@praguestartupcentre.cz a před eventem obdržíte upozornění s odkazem na webinář.

KL

Datum akce (1)

9.5.2022
-