Talk s Ondřejem Krátkým – Co-Founder a CEO Liftaga

Jak Liftago dospělo tam, kde je teď, jaká byla jeho cesta od vzniku? Čemu se vyhnout, co udělat líp nebo jinak? Na všechny tyto otázky a na mnohem víc Vám zodpoví Ondřej Krátký.

Doors:18:00

Co je Liftago? Česká aplikace na objednání taxi, která pasažérům umožňuje výběr z nabídek profesionálních taxikářů podle hodnocení řidiče, času příjezdu, vozu a odhadu ceny. V Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Zlíně, Plzni, Ústí n.L., Českých Budějovicích a Bratislavě má přes 300 tisíc pasažérů, přes 1000 firemních zákazníků a 1500 profesionálních řidičů s průměrnou dostupností 5 minut. Byť je stále lokální službou, Liftago je v současnosti nejlépe hodnocenou aplikací svého druhu na světě, na Google Play i App Store.

Ondřej Krátký, 34 let – Vystudoval VŠE v Praze, v 28 letech vyhrál zlato v největší světové soutěži pro mladé kreativce na festivalu Cannes Lions a po 5 letech zaměstnání opustil kariéru, aby pomohl společníkům Juraju Atlasovi a Martinu Hausenblasovi založit Liftago a postupně se stát jeho ředitelem. Liftago je lokální, přesto nejlépe hodnocená aplikace na objednávání taxi na světě. Má za cíl dlouhodobě zlepšovat mobilitu ve městech a poskytnout alternativu k vlastním autům.

Datum akce (1)

30. 10. 2018
-
Prague StartUp Market 13 Bubenské nábřeží 170 00 Praha 7