Start-upová scéna v Německu- tips & tricks pro vstup na německý trh

Prague Startup Centre ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Velvyslanectvím ČR v Berlíně, Hlavním městem Prahou a agenturou CzechInvest vás zve na další zajímavou akci, která proběhne dne 8.6. od 9:30 v Prague Startup Market v Pražské tržnici (Hala 24, nalevo od vstupu do tržnice od zastávky Pražská tržnice, mapa níže).

Chcete expandovat? Zajímá Vás německý trh a to, jak funguje? Jak se připravit a na koho se v této oblasti obrátit? Jaké jsou trendy a příležitosti na německém trhu a jak založit firmu v Německu? Přijďte si poslechnout praktické zkušenosti, tipy a rady od odborníků!

Seminář se bude věnovat německé start-upové scéně se zaměřením na metropoli Berlín, pomyslné hlavní evropské město startupů.

Kromě toho se dozvíte, jak Vás může při expanzi podpořit Hlavní město Praha. Zúčastněte se inkubačního programu, veletrhu nebo využijte služby zkušených mentorů pro sebe a své kolegy s dotací až 85 % nakladů!

Program:

9:30 – 10:00 Registrace

10:00 – 10:15 Uvítání

  • Michal Zálešák – Czech ICT Alliance
  • PhDr. Marek Svoboda – Ministerstvo zahraničních věcí

10:15 – 10:30 Pražský voucher -pobyty v zahraničních inkubátorech, účast na veletrzích i výstavách a mentoring pro české start-upy (Ing. J.Zeman, oddělení strategie a podpory podnikání)

10:30 – 10:50 Startupová scéna v Německu – trendy, příležitosti, podpora Velvyslanectví ČR v Berlíně, praktické informace (PhDr. T. Ehler, MBA, obchodní rada, Velvyslanectví České republiky v SRN)

10:50 – 11:30 Spolupráce s Deutsche Telekom a příležitosti pro české start-upy v Německu (Dr. M. Dunaj, Director Strategic Portfolio & EU Operations at T-Labs, Telekom Innovation Laboratories)

11:30 – 12:20 Právní základy podnikání v SRN pro české startupy (Dr. D. Kouba, LOH Rechtsanwälte)

12:20 – Networking a možnost pro individuální konzultace s vystupujícími

MAPA PRAŽSKÉ TRŽNICE

Datum akce (1)

08. 06. 2018
-
Prague Startup Market 306/13 Bubenské nábřeží 170 00 Praha 7