Setkání s investorem a Podnikatelská beseda

ostrava1

Patrioti MSK a Moravskoslezské Inovační Centrum Ostrava pořádají Setkání s investorem a následnou Podnikatelskou besedu.

Kdy: ve středu 16.10.2019, 14:00 – 21:00 hod.

Kde: Cooltour, Černá louka 3188, Ostrava

Čeho se můžete zúčastnit? 

  1. Setkání s investorem (od 14:00 hod.)
  2. Setkání s investorem a následné Podnikatelské besedy (která tematicky navazuje na setkání s investorem a začíná v 16:00 hod.)

Co pro Vás máme připraveno?

Add.1. Setkání s investorem je kombinací workshopu a přednášky Michala Zálešáka, Co-Founder & Managing Partnera ve společnosti Lighthouse Ventures, což je investiční fond o velikosti 23 mil. EUR zaměřující se na technologické firmy s globální vizí. Lighthouse Ventures nabízí mimo investice také širokou síť kontaktů na potenciální partnery nebo zákazníky. V průběhu workshopu se dozvíte tipy a triky, jak zaujmout (nejen) investora aneb „co investoři nechtějí vidět a slyšet během pitch prezentace“. Jako výstup workshopu si odnesete znalost, jak má vypadat ideální prezentace pro investora a jak zaujmout a neunudit investora během prezentace. V rámci přednášky Lighthouse Ventures Vás provedeme světem investora a pobavíme příběhy z investičního světa a startupů. Všechny tyto informace navíc budete moci využít v praxi hned při další výzvě Start Up Voucher, kterou připravujeme.

Add. 2. Podnikatelská beseda je tematicky navazující akce se zajímavým programem. Můžete si vybrat jeden z 5 workshopů plných inspirativních témat, poté shlédnout shrnující panelovou diskusi a nakonec se zúčastnit „hry na investora“, shlédnout prezentace 3 startupových projektů a hlasovat pro ten nejlepší.

Program celého odpoledne je koncipován tak, aby propojil zkušenosti a zájmy již zavedených malých a středních firem se začínajícími firmami a start upy. Dozvíte se, jak funguje spolupráce s institucemi, které pomáhají podnikatelům, jak fungují Business Angeles a jak investoři.

Více informací naleznete zde http://patriotimsk.cz/podnikatelske-besedy/

Důležité upozornění: Pro Vaši účast je nutná registrace!

Při registraci vyplníte kontaktní formulář, kde vyznačíte, zda volíte pouze Setkání s investorem (14:00 – 15:30 hod.) nebo Setkání s investorem a následnou Podnikatelskou besedu, která začíná v 16:00 hod. Obě části akce mají omezenou kapacitu. V případě Setkání s investorem je omezení dáno velikostí Cooltouru. V případě Podnikatelské besedy je pro začínající firmy a start upy, které nejsou členy organizace Patrioti MSK, vyhrazeno 40 míst pro první přihlášené.

Datum akce (1)

16.10.2019
-