PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK DO NOVÉHO AKCELERÁTORU LIGHTHOUSE VENTURES ZAHÁJEN

Získejte až 200 000 EUR s možností navazující investice do 1 000 000 EUR pro nejlepší startupy.
PRAHA – Lighthouse Ventures,  (www.lhv.eu.com) investiční fond se sídlem v Praze, dnes oznámil spuštění nového akceleračního programu: Lighthouse Accelerator. Souběžně byl spuštěn příjem nových přihlášek do akceleračního programu na lhv.eu.com/lighthouse-accelerator-batch-i/
Lighthouse Accelerator je primárně zaměřen na startupy ve fázi nápadu nebo prototypu. Vybraný startup si během akceleračního programu projde několika koly – definicí produktu a konkurenční výhody, komunikací se zákazníky a obchodními partnery, vývojem beta verze a na závěr prezentací investorům. Lighthouse Ventures poskytne počáteční investici až do výše 200 000. Pokud se vašemu startupu bude dařit, můžete získat navazující investici až do výše 1 000 000 EUR. Lighthouse Accelerator navíc nabízí workshopy, mentoring, poradenství a propojení s potenciálními zákazníky a partnery. Každý startup dostane na míru sestavený program dle svých individuálních potřeb.
„Lighthouse Accelerator je dalším důkazem toho, že Lighthouse Ventures bude podporovat i startupy na úplném počátku jejich cesty k mezinárodnímu úspěchu,“ říká Michal Zálešák, Managing Partner Lighthouse Ventures. Přihlásit se je možné do konce července. Akcelerační program bude spuštěn během září a trvat 3 až 6 měsíců podle potřeby konkrétního startupu. Lighthouse Ventures během následující pěti let takto podpoří 40 startupů.
_____
O Lighthouse Ventures
Lighthouse Ventures je investiční fond o velikosti 23 mil. EUR, zaměřující se na technologické firmy v počáteční fázi. Startupům poskytujeme nejen financování, ale také širokou síť kontaktů a zkušeností našeho mezinárodního týmu partnerů, mentorů a poradců.