Rok 2018 byl pro startupy a akce Prague Startup Centre mimořádně úspěšný!

Data4You – Coding Bootcamp

 

cbp_logo-dark

Pravidelně se konající meetupy Coding BootCamp zaznamenaly v uplynulých měsících velký nárůst popularity. I díky partnerství a podpoře Prague Startup Centre se v poslední době podařilo na eventy konající se v Prague Startup Centre a Prague Startup Market přilákat více a více lidí. Z celkem 264 kandidátů Coding Bootcamp vyhrál prestižní cenu Evropské komise European Digital Skills Award oceňující projekty zaměřené na rozvoj digitálních dovedností. Coding Bootcamp ve spolupráci s Prague Startup Centre plánuje posilnit své eventy a již v průběhu března a dubna se mohou účastníci těšit na další akce v nové pobočce Prague Startup Centre – Prague Startup Market, zaměřené na inovativní startupy a technologie. Více o úspěchu Data4You si přečtěte zde.

 

DaVinci Travel System

 

Davinci_logo_black

 

 

 

 

Startup DaVinci Travel System, který je B2B platforma pro hromadné ubytování a sídlí v Prague Startup Centre, zaznamenal v roce 2018 mnoha úspěchů. Startup v roce 2018 úspěšně naraisoval investice ve výši 20 milionů Kč, což mu umožnilo výrazně navýšit počet zaměstananců a expandovat na světové trhy. DaVinci získalo investici i od světově známého fondu Seddcamp. Důkazem o úspěchu startupu je nespočetné množství umístnění v žebříčcích úspěšných startupů. Časopis Forbes zařadil DaVinci Travel System jako 10. nejúspěšnější český startup a také zakladatele a CEO, Alexe Ilyashe, zařadil do známého žebříčku 30 pod 30. Více o úspěších DaVinci Travel System se dočtěte ZDE.

 

Motionlab

Motionlab

 

 

 

 

 

Nový startup, který je technologická video-platforma a v současnosti je inkubovaný v rámci nové pobočky Prague Startup Market, dosáhl v roce 2018 několika úspěchů. Koncem roku startup úspěšně vstoupil na americký trh a byl vybrán do Newyorského akcelerátoru VentureOut. Firma se nejnověji umístila v prestižním žebříčku úspěšných českých startupů pro rok 2019. Více informací o Motionlab a jejím umístění v rámci žebříčku top 10 startupů pro rok 2019, se dočtěte ZDE.