Dvanáct úspěšných českých stratupů na TechCrunch Disrupt v Berlíně

Dvanáct úspěšných českých stratupu vystavovalo na mezinárodní konferenci v Berlíně i díky podpoře Prague Startup Centre! 

I tento rok Prague Startup Centre ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Berlíně a Agenturou CzechInvest podpořilo několik inovativních českých firem se zájmem o zahraniční expanzi. Na přestižním mezinárodním veletrhu TechCrunch Disrupt Berlin (29.-30.11.2018) spojeném s konferencí měly možnost vystavovat firmy: Sharry Europe, Ackee, VIP trust, Pixelmate, Leadspicker, Data4You, PocketVirtuality, VRGineers, StatusDroid, YourSolution , SmartGuide a UNIOSO. TechCrunch Disrupt patří mezi nejprestižnější světové technologické konference, kde se setkávají startupy se zákazníky a investory. Koná se pravidelně v San Franciscu, New Yorku a v Evropě (v Londýně či Berlíně).

Díky podpoře  Velvyslanectví ČR v Berlíně mělo právě prvních 8 zmíněných firem možnost vystavovat na veletrhu s dotací až 60% na vystavování! Poslední 4 jmenované firmy podpořila Agentura CzechInvest v rámci svého programu Czech Demo

DSC05229_small

Foto: Markéta Škáchová, Agentura CzechInvest

Prague Startup Centre pomáhá začínajícím inovativním podnikatelům, propojuje je s vhodnými investory a partnery a pomáhá nastartovat jejich mezinárodní růst. Nabízí inkubační programy pro začínající startupy, zasídlení v centru Prahy, vzdělávání prostřednictvím odborných seminářů a workshopů a organizuje networkingová setkání. Vedle hlavního sídla v Jungmannově ulici na Praze 1 otevřel inkubátor před rokem nový prostor v holešovické tržnici s názvem Prague Startup Market, kde našli svoje místo startupy jako VRGineers, Czechitas, Neuron SW, Grizzlink, FeedYou, Make IT Today, Dotu nebo Nanoq IT.