Spolupráce s ČMSS

Dne 28.8. proběhl v sídle Českomoravské stavební spořitelny Startupday, na kterém se představily 3 startupy, které byly vybrány na základě researche, jenž jsme pro ČMSS dělali. Cílem projektu je využít inovace v oblastech finančních technologií, bankovnictví, ale i marketingu a nástrojů orientovaných směrem k zákazníkovi, podpoře prodeje či komunikace v obchodní síti. Paralelním záměrem projektu je také důraz na akceleraci startupů především díky potenciálnímu využití inovativních řešení ve zmiňovaných oblastech. Řešení by měla být navržena k přímému využití Českomoravské stavební spořitelny. Jedná se o tyto 3 startupy.
Simplity, které pracuje s daty a snaží se pomáhat klientům, aby porozuměli důležitosti svých údajů, dále naše dva startupy – WeDigital, kteří se zabývají influencer marketingem a FeedYou se svými chatboty.
Představili se na základě 20 min prezentace, kde také shrnuli, co by pro instituci, jako je ČMSS mohli udělat. Akce se účastnilo 20 ředitelů různých odborů. Na základě této akce si následně ČMSS vybere startupy, se kterými by do budoucna chtěla spolupracovat.
Momentálně následují ještě dva Startupdaye, kde se představí další zajímavé startupy.

Image from iOS (1)