Inspirativní povídání s Pavlínou Zychovou: F*ck It, Ship It!

 

Nemálo z vás si nenechalo ujít příležitost poslechnout si inspirativní povídání jedné z neúspěšnějších žen se startupovým backroundem, kterou byla právě Pavlína Zychová, která se stala TOP ženou České Republiky v sekci ,,Startup.
Tuto prestiž si drží již po dva roky v mezinárodním měřítku soutěže Women Startup Competition Prague, kde pomáhá podnikatelkám s jejich viditelností a motivačními dovednostmi.

Pavlína je zakladatelem společnosti MyStay a hlavně je také v jádru skvělá podnikatelka.
Během tohoto eventu, který se konal 30. května v Prague Startup Market, měl každý šanci vyslechnout si zajímavé povídání například o tom, jaké začátky společnost MyStay zažila či se posluchači mohli ptát přímo na své vlastní dotazy. Jelikož je Pavlína srdcem i duší pravý dobrodruh, jsme si jisti, že se během jejího povídání v tento večer všichni příjemně bavili.

Celou akci podpořili společnosti CzechInvest, CzechStartups, Google, TopMonks, Tyinternety.cz, PwC Česká republika, LMC, Prague Startup Centre, Digital Ant, PowerUp! – největší soutěž pro začínající start-upy, EIT InnoEnergy, Startup Weekend Prague, Virtuoso a FuckUp Nights Prague.
Hlavním partnerem byl Microsoft CZ, který nabízí přístup k vlastním technologiím, pomoc se získáním zákazníků nebo podporu při vstupu na trh včetně využití jejich lokální i globální sítě.