Female Leaders Month with Pavlina Zychova: F*ck It, Ship It!

Již ve středu 30.5 pořádá Prague Startup Centre ve spolupráci se StartupGrind jedinečnou akci s Pavlínou Zychovou z MyStay. Víte, že MyStay začínalo svojí cestu právě v prostorech a s pomocí Prague Startup Centre? Exkluzivním partnerem akce bude společnost Microsoft, která významně podporuje i ženy v byznysu! Kromě toho máte možnost dozvědět se více o startupovém programu společnosti Microsoft přímo od zástupců společnosti! Více na http://startups.microsoft.com/.

Přiďte do Prague Startup Market, nové pobočky PSC pro inovativní startupy 30.5 od 18:00! Naleznete nás v Pražské tržnici v hale 24, která se nachází nalevo od vchodu do tržnice od zastávky Pražská tržnice.

Pavlína absolvovala Univerzitu Palackého, je dobrodruhem s právním podvědomím. Je to již několik let, co má plnou kontrolu nad startupem MyStay. Rozvíjí podnikání v Evropě, Asii a Africe. Cílem služby MyStay je připravit hostům ještě lepší zážitek po provedení rezervace, poskytnout jim vše, co potřebují, aby byli spokojeni. V letošním roce Pavlína získala ocenění od Hospodářských novin jako TOP ženy České Republiky v kategorii „Startup“. Již druhým rokem vede národní soutěž „Women Startup Competition Prague“, kde pomáhá podnikatelkám se zviditelnit a získat potřebnou motivaci.  Pavlína miluje v životě změny a nikdy nezkusila, co je to nuda. Jednou z jejích nejsilnějších vzpomínek je zdolání 5000 km napříč Afrikou.

Něco o startupovém programu společnosti Microsoft:

Microsoft for Startups je nový program, který poskytuje přístup k technologiím, komunitě a výhodám na trhu, které pomáhají začínajícím firmám rozvíjet jejich zákaznickou základnu. Program poskytuje vyčleněné zdroje pro přípravu startovních marketingových a prodejních týmů, aby účinně prodávali své cloudové řešení podnikovým organizacím ve spolupráci s celosvětovou prodejní organizací a partnerským ekosystémem společnosti Microsoft. Více na http://startups.microsoft.com/.

Microsoft-Logo