Devět top českých startupů vystavovalo na TechCrunch Disrupt v Berlíně!

Díky podpoře Prague Startup Centre a Velvyslanectví ČR v Berlíně mělo možnost devět vybraných českých startupů vystavovat 4.-5. prosince na TechCrunch Disrupt v Berlíně. TechCrunch Disrupt patří mezi nejprestižnější světové technologické konference, kde se setkávají startupy se zákazníky a investory. Koná se pravidelně v San Franciscu, New Yorku a v Evropě (v Londýně či Berlíně).

f1

TechCrunch Disrupt přilákal investorské a startupové publikum z celé Evropy! Svůj produkt/službu předvedl Incomaker, který nabízí inteligentní systém pro automatizaci marketingu, který sbírá data, hledá v nich užitečné informace a ty dokáže využít pro řízení vícekanálových kampaní. Dále se veletrhu zúčastnili SatisMeter, platforma pro sběr zpětné vazby od zákazníků, Gettick.com, nástroj pro řízení projektů, analytická platforma Datasapiens, Neuron Soundware, systém pro detekci poruch na základě zvuku, CleverAnalytics pro vizualizaci mapových dat, PurposeFly pro vizualizaci neformálních struktur v týmu, Samba AI nabízející nástroj pro e-mailový marketing a Leady.com se svým systémem pro lead management.

f2

Více fotek z výstavy TechCrunch Disrupt v Berlíně naleznete ZDE!

Prague Startup Centre pomáhá začínajícím inovativním podnikatelům, propojuje je s vhodnými investory a partnery a pomáhá nastartovat jejich mezinárodní růst. Nabízí inkubační programy pro začínající startupy, zasídlení v centru Prahy, vzdělávání prostřednictvím odborných seminářů a workshopů a organizuje networkingová setkání. Za rok a půl fungování se konalo v inkubátoru na 230 akcí, kterých se zúčastnilo přes 8000 lidí. Dal domov 45 startupům, z nichž 7 získalo dohromady 90 milionů korun v investicích. Vedle hlavního sídla v Jungmannově ulici na Praze 1 otevřel inkubátor nedávno nový prostor v holešovické tržnici s názvem Prague Startup Market, kde budou sídlit například technologické startupy z Izraele. Součástí nové pobočky Prague Startup Centre je i inovativní event space disponující inteligentními židlemi pro monitoring obsazenosti nebo čidly pro měření CO2.


Autor