Vstup investora do startupu – na co se připravit?

Prague Startup Centre, ve spolupráci s právní kanceláří Novalia, připravilo praktický seminář pro všechny, kteří plánují vstup investora do firmy a chtějí vědět, co je čeká z hlediska smluv, jaký je postup, jaké se používají nástroje a mnoho dalšího.

Jakub Císař z kanceláře NOVALIA vás seznámí například s tím, jak dlouho trvají jednotlivé fáze investice, kdy budete mít peníze na účtu, jaké právní otázky je nutné vyřešit ve vztahu investor – startup – zakladatel(é) či co je Convertible Note a jak se používá v ČR.
Pokud vás tato problematika zajímá, přijďte 9.2. v 18:30 do Prague Startup Centre a vše potřebné se dozvíte.

Seminář je součástí iniciativy Startup Europe Week, která vznikla s cílem spojit všechny evropské regiony ve společném programu pro startupy.

Kdy: 9.2.2017 od 18:30

Kde: Prague Startup Centre, Jungmannova 36/31 (vchod A, 3. patro), Praha 1, 110 00

Jakub Císař je advokát s mnohaletou zkušeností v oblasti obchodního práva. Působil v předních mezinárodních kancelářích, spojil se s dalšími špičkovými odborníky a společně založili advokátní kancelář NOVALIA. Jakub radí zejména inovativním podnikům v sektoru IT služeb, financí a zdravotnictví. Intenzivně spolupracuje se startupy a investory, zajímá ho sdílená ekonomika.

Prezentaci ze semináře naleznete zde.

Těšíme se na vás!