GDH Meetup #11 – Chemie herního zážitku

Game Dev Hub meetupy už jsou tu skoro rok! Opět se budou konat v prostorách Prague Startup Centre (Jungmannova 36/31, Praha 1 (vchod A, 3. patro)) a opět v úterý (11.10.). Po krátkém úvodu, který více představí blížící se herní konferenci Game Developers Session vás čeká hlavní speaker dne Marek Žilavý s extra zajímavou přednáškou.

18:00 – začátek
18:30 – 18:45 – Pavel Barák – České hry

18:45 – 19:00 – President: Path to Power / Golem Tree s.r.o.
První ze série textových strategických her pro Apple Watch. Minimalistické ztvárnění politického dobrodružství od nového nezávislého českého studia (www.golemtree.com). Hra právě vyšla a jeden ze zakladatelů krátce promluví o jejím vzniku a dalších plánech.

19:00 – 19:50 – Marek Žilavý – Charged Monkey
Během dlouhých let působení v herním průmyslu vyzkoušel Marek Žilavý vývoj pro většinu platforem v různých (často velmi pestrých) podmínkách. Vráskami starostí i smíchu poznamenaný vývojář svoje bohaté zkušenosti momentálně předává kolegům z pražského studia Charged Monkey jako game designer.

Chemie herního zážitku
Různorodost herních žánrů se neustále mění a narůstá – co když právě teď, někde ve světě vzniká nový herní žánr, jehož popularita každou chvíli exploduje a pohltí hráče z celého svéta? Zajímavá přednáška, zabývající se různými na první pohled nedůležitými událostmi v oblasti herního průmyslu, které mohou mít zásadní vliv na to, jestli vámi vydávaná hra uspěje nebo se propadne do zapomění.

20:00 – 21:00 – diskuse a networking :)

Přednášky budou v českém jazyce. Akce je otevřená pro širokou veřejnost a přístupná zdarma. Prosíme, doražte včas.

Přináší Game Dev Hub & České Hry, GDH Meetup podporuje Prague Startup Center – děkujeme moc krát!

Více o setkáních GDH:
Game Dev Hub Meetups jsou pravidelná měsíční setkání herních vývojářů za účelem jejich spojování, sdílení vědomostí, postupů a příležitostí za účelem vytvoření silné komunity herních tvůrců ve střední a východní Evropě. Setkání zaštítěná společnostmi Game Dev Hub a České Hry se konají v prostorách Prague Startup Center.


Autor